Menu Zamknij

Radiolog (lekarz w trakcie specjalizacji)

 

Rejestracja online

Tel. 665 505 606

Przyjmuje: poniedziałek, 16:00 – 20:00

lek. Sławomir Przybylski, radiolog Poznań, lekarz w trakcie specjalizacji z Radiologii i Diagnostyki Obrazowej, w Dziale Diagnostyki Obrazowej Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Poznaniu. Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

czytaj dalej
W codziennej praktyce zawodowej zajmuje się przede wszystkim obrazowaniem w chorobach nowotworowych oraz hematologicznych.
Swoją wiedzę stale poszerza biorąc udział w konferencjach i szkoleniach naukowych. Członek Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego i European Society of Radiology.
Specjalizuje się w:

  • USG jamy brzusznej,
  • USG układu moczowego,
  • USG jąder i najądrzy,
  • USG tkanek miękkich,
  • USG ślinianek, węzłów chłonnych,
  • USG tarczycy.

W trosce o wartość diagnostyczną badania, przed badaniem USG jamy brzusznej prosimy uprzejmie o wstrzymanie się od przyjmowania pokarmów przez 5-6 godzin przed badaniem oraz przyjście na badanie z wypełnionym pęcherzem moczowym (warunek konieczny przy badaniu układu moczowego). Przez 2-3 dni poprzedzające wizytę wskazana jest dieta lekka, unikanie napojów gazowanych i pokarmów wzdymających.
W przypadku badań pozostałych okolic nie ma ograniczeń w zakresie przyjmowania posiłków.W razie posiadania wyników wcześniej wykonanych badań obrazowych, prosimy o przyniesienie ich ze sobą na wizytę.

Wczytywanie…