Menu Zamknij

Trycholog

 
Rejestracja online
Tel. 665 505 606
Przyjmuje: wtorek, 14.00-20.00

Mgr Weronika Ciszak, trycholog praktyczny Poznań. Promotorka holistycznej trychologii, u podstaw której znajduje się diagnostyka skóry z wykorzystaniem nowoczesnej aparatury (m.in. trychoskopu i kapilaroskopu) i diagnostyki laboratoryjnej oraz zrównoważona dieta. Wykładowca w Wyższej Szkole Edukacji i Terapii im. K. Milanowskiej w Poznaniu. Autorka publikacji naukowych i branżowych. Członek stowarzyszeń: Dietetycznych i Trychologicznych. 

czytaj dalej
Członek zespołu naukowego pod promotorstwem Magdaleny Górskiej Ponikowskiej na Wydziale Lekarskim w Katedrze Chemii Medycznej Uniwersytetu Gdańskiego. Trychologicznie pasjonatka diagnostyki unaczynienia skórnego oraz jego wpływu na owłosioną skórę głowy. Redaktorka w czasopiśmie „Trychologia okiem specjalisty”. Czynnie poszerza swoją naukę o studia na kierunkach: Zielarstwo i fitoterapia oraz Opieka medyczna.

Specjalizuje się w:
  • diagnostyka skóry głowy i włosów przy pomocy trychoskopu i kapilaroskopii
  • interpretacja badań laboratoryjnych pod kątem zdrowia skóry i włosów
  • poradnictwo i edukacja z zakresu pielęgnacji włosów i skóry głowy
  • specjalistka od trychodiety
  • zabiegi trychologiczne oparte o problemy skórne, np.: łupież, nadpotliwość, alergie, wysypki, nadprodukcja łoju, swędzenia, bóle, łysienia, zła pielęgnacja skóry głowy
  • wsparcie w wyborze odpowiednich preparatów pielęgnacyjnych i suplementacyjnych
 
Weronika Ciszak

Wczytywanie…