Menu Zamknij

Klub Naukowy Novina

Klub Naukowy Novina

KLUB NAUKOWY “NOVINA” ZAPRASZA!

Nasz głód wiedzy jest tak duży, że postanowiliśmy powołać do życia Klub Naukowy „Novina” (KNN). Jego nadrzędnym celem będzie dzielenie się najnowszą wiedzą z zakresu szeroko rozumianej fizjoterapii, a także wymiana doświadczeń z pracy z pacjentem oraz doskonalenie umiejętności praktycznych. Aktualności można śledzić tutaj.

Wszystkich chętnych do nawiązania współpracy serdecznie zapraszamy. Regulamin oraz warunki członkostwa dostępne są w siedzibie GM Novina.

Klub Naukowy Novina

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE

Klub Naukowy Novina serdecznie zaprasza na kolejną sesję naukową (on-line) po wakacjach. Szczegóły niebawem, już dziś zapraszamy!

Novina w walce z cukrzycą

NOVINA W WALCE Z CUKRZYCĄ

W związku z nadchodzącym Światowym Dniem Cukrzycy w ramach Klubu Naukowego Novina rozpoczynamy nasz nowy projekt „Novina w walce z cukrzycą„. Wszystkich diabetyków serdecznie zapraszamy na bezpłatne konsultacje fizjoterapeutyczne oraz zapoznanie się z naszymi propozycjami wspomagania leczenia cukrzycy.

60+ znów aktywni z Noviną

60+ ZNOWU AKTYWNI Z NOVINĄ

Miło nam poinformować o nowym projekcie powstałym pod patronatem naszego Klubu: „60+ ZNOWU AKTYWNI Z NOVINĄ”. Projekt ten przeznaczony jest specjalnie dla osób w wieku 60+ chcących aktywnie i zdrowo spędzać czas. W jego ramach planujemy cykl warsztatów fizjoterapeutycznych poświęconych tematyce dotyczącej wieku dojrzałego oraz treningi otwarte dla Seniorów. Chcemy również zorganizować grupę chętnych na cotygodniowe ćwiczenia ruchowe. Wszystkich Klubowiczów zainteresowanych włączeniem się do tej inicjatywy serdecznie zapraszamy!

Wczytywanie…