Menu Zamknij

O nas

REHABILITACJA, FIZJOTERAPIA I NIE TYLKO…

Przychodząc do Gabinetów Medycznych Novina można wyleczyć: urazy sportowe, stany przeciążeniowe, choroby przewlekłe narządu ruchu. Specjalne usługi kierowane są też do seniorów oraz kobiet w ciąży. Do dyspozycji Pacjentów są lekarze: ortopedzi, reumatolog i endokrynolog, wykonujący badania USG, przyjmują także kardiolog, psychiatra, dermatolog, nefrolog oraz neurolog. Dbający o zdrowe odżywianie otrzymają tu porady dietetyka, swoim wsparciem służy również psycholog. Funkcjonuje też gałąź ‘NOVINA BEAUTY’ czyli szeroko pojęta fizjoterapia estetyczna.

Gabinety Medyczne Novina rozpoczynając swoją działalność ponad 14 lat temu realizowały rosnące potrzeby w zakresie kompleksowej fizjoterapii. W tym obszarze mają dziś ugruntowaną pozycję na rynku wielkopolskim. Wraz z rozwojem i rosnącym zapotrzebowaniem na powiązane z fizjoterapią dziedziny, narodziła się wizja rozszerzenia działalności o usługi lekarskie oraz usługi w zakresie osteopatii, uroginekologii, dietetyki, psychologii, czy podologii. Obecnie placówka dysponuje wieloma gabinetami, nowoczesnym sprzętem, salą do ćwiczeń. Niezmiennie gwarancją doboru właściwej formy terapii i jej skuteczności pozostaje nasz doświadczony zespół.

Novina budynek

Gabinety Medyczne Novina pozostają otwarte na nowe możliwości współpracy i działają w kierunku ciągłego doskonalenia kadry i poszerzania oferty, tak by Pacjenci w komfortowych warunkach odzyskiwali nie tylko zdrowie ale i uśmiech.

Z myślą o naszych Pacjentach budynek Gabinetów Medycznych Novina został wyposażony w windę i jest w pełni przystosowany do potrzeb osób poruszających się za pomocą wózków, balkoników lub mających inne problemy z chodzeniem.

Honorujemy Kartę Dużej Rodziny, Poznańską Złotą Kartę oraz Kartę Mieszkańca Tarnowa Podgórnego.

Novina

Godziny otwarcia

pon. - pt 8.00 - 20.00
sob. 10.00 - 14.00

Wczytywanie…