Skip to main content

REHABILITACJA, FIZJOTERAPIA I NIE TYLKO…

Przychodząc do Gabinetów Medycznych Novina można wyleczyć: urazy sportowe, stany przeciążeniowe, choroby przewlekłe narządu ruchu. Specjalne usługi kierowane są też do seniorów oraz kobiet w ciąży. Do dyspozycji Pacjentów są lekarze: ortopedzi, reumatolog i endokrynolog, wykonujący badania USG, przyjmują także kardiolog, psychiatra, dermatolog, nefrolog oraz neurolog. Młodszymi pacjentami zajmuje się również fizjoterapeuta dziecięcy, hematolog, onkolog dziecięcy, immunolog dziecięcy. Dbający o zdrowe odżywianie otrzymają tu porady dietetyka, swoim wsparciem służy również psycholog i logopeda, neurologopeda. W ramach placówki funkcjonuje też punkt pobrań laboratoryjnych, gdzie można wykonać badania krwi, moczu, kału zarówno podstawowe, jak i specjalistyczne.

Kontakt z nami

Ponad 16 lat na rynku

Gabinety Medyczne Novina rozpoczynając swoją działalność ponad 16 lat temu realizowały rosnące potrzeby w zakresie kompleksowej fizjoterapii. W tym obszarze mają dziś ugruntowaną pozycję na rynku wielkopolskim. Wraz z rozwojem i rosnącym zapotrzebowaniem na powiązane z fizjoterapią dziedziny, narodziła się wizja rozszerzenia działalności o usługi lekarskie oraz usługi w zakresie osteopatii, uroginekologii, dietetyki, psychologii, logopedii, trychologii czy podologii. Obecnie placówka dysponuje wieloma gabinetami, nowoczesnym sprzętem, salą do ćwiczeń. Niezmiennie gwarancją doboru właściwej formy terapii i jej skuteczności pozostaje nasz doświadczony zespół.

Stale się doskonalimy i poszerzamy ofertę

Gabinety Medyczne Novina pozostają otwarte na nowe możliwości współpracy i działają w kierunku ciągłego doskonalenia kadry i poszerzania oferty, tak by Pacjenci w komfortowych warunkach odzyskiwali nie tylko zdrowie ale i uśmiech. Z myślą o naszych Pacjentach budynek Gabinetów Medycznych Novina został wyposażony w windę i jest w pełni przystosowany do potrzeb osób poruszających się za pomocą wózków, balkoników lub mających inne problemy z chodzeniem. Honorujemy Kartę Dużej Rodziny, Poznańską Złotą Kartę oraz Kartę Mieszkańca Tarnowa Podgórnego.