Menu Zamknij

Masażystka twarzy, masaż Kobido

 

Rejestracja online

Tel. 665 505 606

Przyjmuje: poniedziałek, piątek 16.00-20.00

dypl. Magdalena Nawrocka, absolwentka Studium Kosmetycznego z wieloletnim stażem pracy. Certyfikowana masażystka masażu Kobido Up. Ukończyła też liczne szkolenia z zakresu masażu i relaksacji głowy, twarzy, szyi i dekoltu. Jest stricte zabiegowcem a jej "konikiem" są masaże twarzy.

czytaj dalej
Techniki manualnego masażu Kobido (nazywanego też niechirurgicznym liftingiem twarzy), które wykorzystuje w pracy, wpływają na ujędrnienie, uelastycznienie skóry oraz zmniejszenie napięcia mięśni i tkanek podskórnych. Stosowane przez nią drenażowe techniki wspomagają ten efekt liftingująco-odmładzający, dodatkowo pobudzając procesy regeneracyjne. W kolejnych etapach zabiegu wykonuje rozbudowaną refleksologię twarzy, a po po niej masaż relaksacyjny kulami solnymi m.in. w celu ochłodzenia rozgrzanych podczas masażu tkanek. Wykończeniem sesji terapeutycznej jest często aplikacja estetyczna kinesiology tapingu (plastrów) na opracowywaną strefę. Masaż Kobido Up to jeszcze intensywniejsza wersja masażu Kobido. Dla najlepszych efektów zaleca się wykonywanie tego zabiegu na początku raz na dwa tygodnie w serii 4 zabiegów, a później dla podtrzymania efektu raz w miesiącu.

Ponadto specjalistka wykonuje też cieszący się równym powodzeniem, co Kobido masaż relaksacyjny głowy, twarzy, szyi i dekoltu, przyczyniając się tym samym nie tylko do rozluźnienia masowanej okolicy, ale i do stanu ukojenia całego ciała.

Specjalizuje się w:

  • masaż estetyczny twarzy
  • masaż Kobido i Kobido Up
  • kosmetyczny lifting twarzy
  • masaż relaksacyjny okolicy głowy (twarzy, szyi i dekoltu)
  • estetyczny kinesilogy taping (plastrowanie) 

 

Wczytywanie…